Ramoneski to klasyk chętnie noszony przez przedstawicieli obu płci. Niezwykle dobrze wkomponują się one do stylizacji codziennych, jak i tych bardziej eleganckich

Damskie kurtki ramoneski skórzane

Kupując kurtkę ramoneskę, warto wybrać taką, która jest wyprodukowana z materiałów naturalnego pochodzenia. Gwarantuje to dłuższą żywotność materiału oraz pewność, że kurtka będzie przewiewna. Niezależnie od tego, jaka stylizacja zostanie uzupełniona taką kurtką, będzie to połączenie zaskakujące i niecodziennie. To właśnie dlatego, że kurtki takie są uniwersalne, sięgają po nie panie w każdym wieku. Noszone są o każdej porze roku, dlatego też można z nimi eksperymentować. Kobiety doceniły ponadczasowość i oryginalność tego elementu garderoby.

Ramoneska młodzieżowa

Mimo popularności i świadomości tego, że kurtka ta pasuje wręcz do wszystkiego, część pań dalej nie jest pewna, z czym łączyć taką kurtkę. Warto zaznaczyć, że nie trzeba bać się eksperymentowania i bez przeszkód można dopasować kurtkę, do wszystkiego, co ma się w szafie.
Jest to kurtka ponadczasowa, która spopularyzowała się w czasach, kiedy muzyka rockowa była najpopularniejsza. Ramoneskę dopasować można do wszystkiego, co się aktualnie nosi, niezwykle korzystnie prezentuje się z prostymi golfami, swetrami, ale też w czasie ciepłych pór roku z T-shirtami czy też topami.

Ramoneska z miękkiej skóry

Ogromną popularnością aktualnie cieszy się połączenie ramoneski z sukienkami. Najlepiej będzie wyglądała z białą długą sukienką, która zwęża się aż do łydek. Warto eksperymentować i nie bać się błędu co do wybranej stylizacji, ponieważ tylko w ten sposób można nauczyć się modnego ubierania. Ramoneski noszone są od wielu lat, co potwierdza fakt, że mogą być one zakładane praktycznie do wszystkiego. Panie w każdym wieku chętnie sięgają po ten krój kurtki, dlatego też na ulicach spotkać można naprawdę ciekawe wariacje z przeróżnymi elementami garderoby. Główną zasadą tworzenia stylizacji z ramoneską jest utrzymanie kontrastu, warto więc do czarnej klasycznej kurtki założyć jasne spodnie czy też jasny T-shirt.

Ramoneska na wiosnę

Zobacz więcej: